Vaši objednávku odešleme do 3-5 dnů.
0 Kč

Za zboží je možné zaplatit několika způsoby:

Dobírkou:

Platba kartou:

Bezhotovostní převod:

Osobní odběr:

GPWebPay - Platba kartou online:

Platba kartou přes GPWebPay - jak na to?

V objednávkovém formuláři ve čtvrtém kroku vyberte způsob platby – GPWebPay - Platba kartou online. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu 3D Secure, kde budete vyzváni k zadání údajů o Vaší kartě:

Údaje z Vaší platební karty jsou předávány přímo bance, která zajišťuje bezpečný a zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a tím nám dá pokyn k vyřízení objednávky.

GP webpay je internetová platební brána pro rychlé a bezpečné platby kartou. Platební brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA a Diners Club. Podporuje také platby digitální peněženkou MasterCard Mobile, které probíhají přes mobilní telefon pomocí QR kódu. GP webpay odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované karetními asociacemi MasterCard a VISA. Tyto standardy jsou označovány jako 3D Secure a zaručují maximální bezpečnost plateb.

Online platba - internetové bankovnictví

Platba kartou přes Online platba - jak na to?

V objednávkovém formuláři vyberte způsob platby – Online platba – internetové bankovnictví. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránky vaší banky, kde se přihlásíte do internet banking. Když budete přihlášeni, tak uvidíte předvyplněný platební příkaz, který stačí jen potvrdit. Po potvrzení budou peníze ihned připsány na náš účet. Pokud byste v internet banking zadali samostatně příkaz k úhradě (bez kliknutí na platební tlačítko), tak převod může trvat i několik dní.

Dostupné banky pro okamžité elektronické bankovní převody ve službě ComGate:

Výhody Online platby?

ComGate (předtím AGMO) je platební brána pro transakce v reálném čase. Prostřednictvím AGMO je možné platit okamžitým elektronickým bankovním převodem – online platba. Při okamžitém bankovním převodu využíváte zabezpečené internetové bankovnictví. Díky předvyplněnému platebnímu příkazu budou vaše peníze okamžitě na našem účtu.

Bezhotovostní převod:

Bezhotovostní převod - jak na to?

Bezhotovostní převod peněz, tato platba předem se doporučuje v případě, že nechcete platit při převzetí Vaší objednávky, když je Vám doručována Českou poštou, PPL nebo při osobním odběru na kamenné prodejně. Všechny potřebné informace, včetně variabilního symbolu, pro úspěšný převod Vám budou doručeny v emailu. Variabilní symbol odpovídá číslu objednávky, které je shodné s číslem faktury.

Variabilní symbol = číslo objednávky

ČR platbu zasílejte na účet:  115-8373090287/0100  vedený u Komerční banky a.s.