Vaši objednávku odešleme do 3-5 dnů.
0 Kč

Návod jak si namíchat vlastní směs kávy s vlastní etiketou a věnováním:

Níže naleznete návod krok po kroku jak si namíchat vlastní směs kávy, vybrat obrázek a napsat věnování. Při míchání vlastní směsi kávy Vám pomůže i průvodce, který se aktivuje po první návštěvě nebo po kliknutí na tlačítko Spustit průvodce  nebo symbol Průvodce .

1) Výběr chuti

Chuť kávy Pohybem posuvníku nahoru nebo dolů ovlivňujete výslednou chuť Vaší kávy. Můžete si zvolit z širokého spektra chutí od jemnějších např. ovocných tonů přes sladší variace připomínající chuť čokolády až po výraznou chuť, která bude dlouho přetrvávat na vašich chuťových pohárcích.

2. Volba těla a aroma kávy

Aroma kávy Stejným pohybem posuvníku nahoru nebo dolů si můžete zvolit aroma vaší kávy a vybrat tak jestli budete chtít kávu silnou, lahodnou nebo svěží. Necháme jen na Vás, které z možností dáte přednost
Podle vašeho výběru se pod posuvníky zobrazí přesné množství a poměr namíchané směsi. Po každém posunutí se tento poměr změní.
Poměr káv


3. Způsob namletí

Zde si můžete zvolit způsob namletí podle toho, jak budete kávu připravovat. Výběr proveďte kliknutím na preferované namletí.
Způsob mletí

 

4) Vložení obrázku na etiketu

Na etiketu si můžete přidat vlastní fotografii nebo si vybrat námi nabízených ilustrací.

a) Foto si vložím sám:

Kliknutím do pole vložte obrázek, si ve vlastní galerii vyberte obrázek a zadejte vložit. Na pravé straně v náhledu sáčku se na etiketě zobrazí vložená fotografie. Etiketa se bude shodovat s etiketou, která bude na sáčku. V případě, že se Vám zvolená fotografie na etiketě nelíbí, opakujte vložení stejným způsobem nebo si vyberte z námi nabízených ilustrací.

Vlastní obrázek

b) Vyberu si nabízené ilustrace:

Postačí kliknout na jednu z pěti předem nahraných a na pravé straně v náhledu sáčku se na etiketě zobrazí vložený obrázek.

 

5) Chci si vlastní směs pojmenovat nebo napsat vzkaz

Klikněte do pole „Napiš vzkaz…“ můžete začít psát pojmenování nebo vzkaz o 45. znacích. Na pravé straně v náhledu sáčku se na etiketě zobrazí vložený text.
Vlastní tex
V případě, že pole nevyplníte, zůstane etiketa bez pojmenování.

 

 6) Velikost balení

Zde si můžete zvolit velikost balení. Výběr proveďte kliknutím na preferovanou velikost, která je uvedena v gramech.
Vlastní balení

 

7) Počet kusů balení

Aktuálně je nastaveno jedno balení, více balení vlastní směsi změňte přepsáním číslovky nebo kliknutím na šipku.
Počet kusů

 

8) Dokončení a nákup

Klikem na políčko koupit, je vaše směs hotová a přejdete do nákupního košíku.