Vaši objednávku odešleme do 3-5 dnů.
0 Kč

Návod jak si vytvořit dárkové balení čaje:  

Níže naleznete návod krok po kroku jak si namíchat vlastní směs čaje, vybrat obrázek a napsat věnování. Při míchání vlastního čaje Vám pomůže i průvodce, který se aktivuje po první návštěvě nebo po kliknutí na tlačítko Spustit průvodce  nebo symbol Průvodce

   

Zvolení produktu k dárkovému balení

V kategorii Obchod si vyberte ze sekce Káva nebo Čaj preferovaný produkt a kliknutím na tlačítko dárkové balení se dostanete do kategorie Dárkové balení, ve které můžete na etiketu přidat vlastní fotografii a přidat vzkaz nebo vlastní originální pojmenování.

Při zvolení  ze sekce Čaj:

1. Velikost balení

Zde si můžete zvolit velikost balení. Výběr proveďte kliknutím na preferovanou velikost, která je uvedena v gramech. Změnou velikosti se automaticky přepočítá poměr směsi.
Velikost balení

 

2. Vložení obrázku na etiketu

Na etiketu si můžete přidat vlastní fotografii nebo si vybrat námi nabízených ilustrací.

a) Foto si vložím sám

Kliknutím do pole vložte obrázek, si ve vlastní galerii vyberte obrázek a zadejte vložit. Na pravé straně v náhledu sáčku se na etiketě zobrazí vložená fotografie. Etiketa se bude shodovat s etiketou, která bude na sáčku. V případě, že se Vám zvolená fotografie na etiketě nelíbí, opakujte vložení stejným způsobem nebo si vyberte z námi nabízených ilustrací

Vlastní obrázek

b) Vyberu si nabízené ilustrace

Postačí kliknout na jednu z pěti předem nahraných a na pravé straně v náhledu sáčku se na etiketě zobrazí vložený obrázek.

 

3. Chci si vlastní směs pojmenovat nebo napsat vzkaz

Klikněte do pole „Napiš vzkaz…“ můžete začít psát pojmenování nebo vzkaz o 45. znacích. Na pravé straně v náhledu sáčku se na etiketě zobrazí vložený text.
Vložte vlastní text
V případě, že pole nevyplníte, zůstane etiketa bez pojmenování.

 

4. Počet kusů balení

Aktuálně je nastaveno jedno balení, více balení vlastní směsi změňte přepsáním číslovky nebo kliknutím na šipku.
Počet kusů

 

6. Dokončení a nákup

Klikem na políčko koupit, je vaše směs hotová a přejdete do nákupního košíku.