Vaši objednávku odešleme do 3-5 dnů.
0 Kč

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy.

Jedinečný dárek pro vaše spokojené zákazníky a zaměstnance.

Proč odebírat od nás?

Pokud sháníte firemní kávu a čaj jako dárek pro klienty, rádi Vám vytvoříme vlastní kávovou nebo čajovou směs v originálním balení s vlastním potiskem, Vaším věnováním a logem Vaší firmy. Nabídku pro Vás rádi připravíme, tak nás kontaktujte na info@kafco-cajda.cz nebo zavolejte na 776 288 118.

Popis sáčku:Káva a čaj pro firmy - popis sáčkuMožnosti personalizování

Daňové výhody:

Námi dodávaná káva a čaj splňuje veškeré legislativou stanovené požadavky na tzv. „drobný reklamní předmět“. Proto mohou být považovány jednak za daňově uznatelný náklad (v souladu s ustanovením § 25 odst. 1 písm. t) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů ve znění pozdějších předpisů) a také u nich můžete uplatnit nárok na odpočet DPH (v souladu s ustanovením § 72 a následujících zákona č. 235/2004 Sb., zákona o dani z přidané hodnoty ve znění pozdějších předpisů).

Káva a čaj s vlastním potiskem

Na Vaší firemní kávu či čaj si můžete zvolit vlastní potisk - Vaše firemní logo, ochrannou známku, název Vašeho zboží nebo Vaší služby, a tak bude Vaše „firemní směs“ nejen dobře vypadat, ale můžete jí využít jako dárek pro vaše klienty, potenciální klienty, prostě obdarujete všechny, na které si jen pomyslíte. Kávu a čaj Vám zabalíme do balíčků do 500 Kč bez DPH.

Díky naší kávové a čajové kalkulačce si můžete namíchat svojí originální „firemní směs“, využít již namíchané směsi káv a čajů nebo si vybrat z naší jednodruhové nabídky káv a čajů.

Dodací lhůta je max. 5 pracovních dnů.

Nabídku pro Vás rádi připravíme, tak nás kontaktujte na info@kafco-cajda.cz nebo zavolejte na 776 288 118.

 

 

Ukázky naší práce:

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy.

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy.

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy.

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy.

Dárkové balení kávy a čaje pro firmy.